Kategoriler

HAKKIMIZDA

2001 yılında pastanelere, baklavacılara, unlu mamullere, tatlıcılara, yemek firmalarına, dondurmacılara, restoranlara, otellere, helvacılara, lokumculara, cezeryecilere, pişmaniyecilere, çikolatacılara vb. bir çok sektöre yönelik hammadde tedariki ile başladık ticaret hayatımıza.

2010 yılına kadar al-sat yaptığımız işlenmiş antepfıstığı, badem, fındık ve ceviz içini Gaziantep’te kurmuş olduğumuz kendi tesislerimizde işleyerek ürünleri pazara toptan sunmaya başladık.

2015 yılında toptan satışını yaptığımız ürettiğimiz ürünleri ve Gaziantep başta olmak üzere bölgemize ait yöresel ürünlerin perakende satışına başladık.

Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet edebilmek için bu ürünleri FISTIK SEPETİ markası ile pazara sunduk.

FISTIK SEPETİ olarak üretimini yapmış olduğumuz Antep fıstığı başta olmak üzere tüm ürünlerimizi direk üreticiden (köylüden) veya fıstık halinden temin ederek tüm aşamalarda kendi kontrolümüzde hazırlatmaktayız.

FISTIK SEPETİ olarak ürünlerin doğallığına, kendine has aromalarına, tadlarına ve yetiştiği bölgenin özelliklerini taşımasına dikkat ediyoruz.

Evimize götürmediğimiz, yemediğimiz ve çocuklarımıza yedirmediğimiz hiç bir ürünü FISTIK SEPETİ  olarak müşterilerimize göndermiyoruz, satmıyoruz ilkesi ile hareket ediyoruz.

FISTIK SEPETİ olarak sektörde fark yaratmak, lider olmak vizyonu, rekabetçi ve sürdürülebilir bir büyüme misyonu ve anlayışı ile hareket etmektedir.

FISTIK SEPETİ olarak bu ülkenin geleceğine ve insanlarına güvenerek, geleceğe umutla bakarak, kalitenin, istikrarın,  güvenirliğin ve dürüstlüğün en sonunda kazanan olacağı bilinci doğrultusunda üretimini ve pazarlamasını yapmaktadır.